Lodní motory
Nejprodávanější
Výpis produktů
Motor lodní Tohatsu MFS 9,9CY EFS - verze s ruční pákou řízení, elektrostartem a krátkou nohou motoru S (15").
Motor lodní Tohatsu MFS 9,9CY EFL - verze s ruční pákou řízení, elektrostartem a dlouhou nohou motoru L (20").
Motor lodní Tohatsu MFS 9,9CY EPS - verze na dálkové ovládání s boční pákou řazení a plynu, elektrostartem a krátkou nohou motoru S (15").
Motor lodní Tohatsu MFS 9,9CY EPL - verze na dálkové ovládání s boční pákou řazení a plynu, elektrostartem a dlouhou nohou motoru L (20").
Motor lodní Tohatsu MFS 9,9CYW EPL - bílá verzena dálkové ovládání s boční pákou řazení a plynu, elektrostartem a dlouhou nohou motoru L (20").
Motor lodní Tohatsu MFS 9,9CY EFTS - verzes ruční pákou řízení, elektrostartem, elektrickým trimem a krátkou nohou motoru S (15")..
Motor lodní Tohatsu MFS 9,9CY EFTL - verze s ruční pákou řízení, elektrostartem, elektrickým trimem a dlouhou nohou motoru L (20").
Motor lodní Tohatsu MFS 9,9CY EPTS - verze na dálkové ovládání s boční pákou řazení a plynu, elektrostartem, elektrickým trimem a krátkou nohou motoru S (15").
Motor lodní Tohatsu MFS 9,9CY EPTL - verze na dálkové ovládání s boční pákou řazení a plynu, elektrostartem, elektrickým trimem a dlouhou nohou motoru L (20").
Čtyřtaktní motor Tohatsu o výkonu 15 HP obsahu 333 ccm3 s krátkou nohou S/15", elektrostartem, ručním řízením a dobíjením.
Čtyřtaktní motor Tohatsu o výkonu 15 HP obsahu 333 ccm3 s dlouhou nohou L/20", elektrostartem, ručním řízením a dobíjením
Čtyřtaktní motor Tohatsu o výkonu 9,9 HP obsahu 333 ccm3 s krátkou nohou S/15", elektrostartem a dálkovým ovládáním pro všestranné použití.
Čtyřtaktní motor Tohatsu o výkonu 15 HP obsahu 333 ccm3 s krátkou nohou S/15", elektrostartem, dálkovým řízením a dobíjením.
Čtyřtaktní motor Tohatsu o výkonu 9,9 HP obsahu 333 ccm3 s dlouhou nohou L/20", elektrostartem a dálkovým ovládáním.
Čtyřtaktní motor Tohatsu o výkonu 15 HP obsahu 333 ccm3 s dlouhou nohou L/20", elektrostartem, dálkovým řízením a dobíjením.
Čtyřtaktní motor Tohatsu o výkonu 20 HP obsahu 333 ccm3 s dlouhou nohou L/20", elektrostartem, dobíjením a ručním řízením pro všestranné použití.
Honda BF 20 DK2 SRU - krátká noha-dálkové ovládání-el.startér-dobíjení 12A
Čtyřtaktní motor Tohatsu o výkonu 15 HP obsahu 333 ccm3 s dlouhou nohou L/20", elektrostartem, elektrickým trimem, dálkovým ovládáním a dobíjením.
Čtyřtaktní motor Tohatsu o výkonu 15 HP obsahu 333 ccm3 s krátkou nohou S/15", elektrostartem, elektrickým trimem, dálkovým ovládáním a dobíjením.



