Hledání
Nabídka obchodu
Výrobce

Seznam výrobců

Zákaznické centrum
Informace


TOPlist

Anketa
Jakým zařízením vyhledáváte na e-shopu
Mobil
42 % (461x)
Tablet
28 % (310x)
PC
30 % (333x)
Vybíráme z nabídky

Motorové čluny / Finval

 

Čluny FINVAL ukrajinské výroby patří svými technickými parametry, materiály i aplikovanými technologiemi k mimořádně konkurenčním produktům na trhu. Každý zkušený odborník i laik ocení nejen provedení člunů, ale především jejich vynikající jízdní vlastnosti a chování na vodě.


Každý z člunů lze upravit nebo vybavit širokou škálou kvalitních doplňků, jako jsou přídavná sedadla, sklopná sedadla, krycí plachty, rádio s CD a MP3, žebřík, dodatečné osvětlení apod. Samozřejmostí je i výběr podlahové krytiny na podlahu (koberec či vinyl), úprava kokpitu a instalace dalších prvků (například přepravní schránky a držáky na pruty).


Čluny jsou konstrukcí i použitými materiály přizpůsobeny jak pro náročnou pobřežní mořskou plavbu, tak i pro aktivní sportovní rybolov na našich vodních plochách. Nabízené motorové čluny značky FINVAL spadají do kategorie C (přímořská plavba) a D (plavba v chráněných vodách). Čluny ve zpevněných stěnách obsahují speciální vztlakové bloky, které v případě proražení trupu udrží člun na vodě a zabrání jeho celkovému potopení.


A protože Finval dlouhodobě prodáváme, servisujeme a jsme tady v LAVEXU skalními fanoušky této značky, dokážeme čluny kompletně vybavit jak pro náročnou pobřežní mořskou plavbu, tak i pro aktivní sportovní rybolov a rekreační využití na našich vodních plochách.Rybářský motorový člun Finval Rangy 510

Cena: 246 900,00 Kč

porovnat

Finval 510 Rangy je tradiční rybářský motorový člun. Vyznačuje se vynikající způsobilostí k plavbě, stabilitou na hladině a maximálním volným prostorem. Finval 510 Rangy je skvělou volbou pro milovníky trollingu.

  • Náš tip

Rybářský motorový člun Finval Rangy 510 SC

Cena: 288 900,00 Kč

porovnat

Novinka pro sezónu 2020. Vylepšená verze motorového člunu Rangy 510, vybavená konzolou řízení, vylepšením ovládání a možností doplnění o další doplňkovou výbavu v palubní desce).

Rybářský motorový člun Finval EVO 475

Cena: 367 900,00 Kč

Rybářský motorový člun Finval EVO 475 porovnat

FINVAL Evo 475 je vzhledově atraktivní, dostatečně široký, pohodlný a rychlý motorový člun s vysoce odolným trupem z hliníkové slitiny stupně AlMg 4,5 Mn (5083), konstrukčně přizpůsobený motoru s menším výkonem.

Rybářský motorový člun Finval FishPro 505

Cena: 396 900,00 Kč

Rybářský motorový člun Finval FishPro 505 porovnat

Motorový člun FINVAL FishPro 505 nabízí vše, co může očekávat rybář či rekreační uživatel od člunu, který má délku pět metrů. Extrémně robustní konstrukci trupu doplňuje možnost pohonu výkonným spalovacím motorem.

  • Náš tip

Rybářský motorový člun Finval FishPro 555

Cena: 564 900,00 Kč

porovnat

Rybářský motorový člun Finval FishPro 555 si jistě zaslouží právo bojovat o titul nejlepší člun ve své velikostní kategorii. Přináší vynikající jízdní vlastnosti pro plavbu jak na moři, tak i na vnitrozemských velkých vodních plochách či rychle tekoucích řekách

  • Náš tip

Počet produktů: 5