Hledání
Nabídka obchodu
Výrobce

Seznam výrobců

Zákaznické centrum
Informace


TOPlist

Anketa
Jakým zařízením vyhledáváte na e-shopu
Mobil
42 % (528x)
Tablet
28 % (350x)
PC
31 % (388x)
Nejprodávanější
Vybíráme z nabídky
T spojka 90 ° nerezová
Cena: 107,00 Kč
Lowrance BULLET sonda
Cena: 1 542,00 Kč

BORIKA-FASTEN montážní systém - nově na shopu

Vloženo: 13. 10. 2021

 

Řada příslušenství FASTen otevírá nekonečné možnosti pro vytvoření individuální konfigurace plavidla, která splňuje všechny požadavky majitele. Inženýři BORIKA pečlivě sledují reakce a přání zákazníků, díky čemuž je náš sortiment pravidelně aktualizován o praktické a funkční novinky.

S pomocí příslušenství BORIKA - FASTEN získá loď, člun, kajak nebo jachta funkčnost, bezkonkurenční pohodlí a stylový design. Univerzálnost, spolehlivost a vysoká kvalita jsou klíčovými atributy našich produktů.
Univerzální základna FAST21 Fs219 - otevírá dveře možnostem, které vás nikdy předtím ani nenapadly. S jeho pomocí můžete na palubu lodi rychle nainstalovat celou řadu zařízení : echolot , tyč , kameru , navigátor , žebřík , targa , stůl , nafukovací stabilizátor , kotevní zarážku , trubkové konstrukce pro markýzu atd.

Různé typy základen vám umožňují nainstalovat na jakýkoli povrch: například na tuhou a nafukovací stranu lodi, trubku nebo zábradlí, hliníkový profil C-profilu. Nedávný vývoj ve společnosti BORIKA zahrnuje montážní základny, které nevyžadují vrtání povrchu ani lepení.


Pro nejpohodlnější výběr produktů jsme vyvinuli sady, které obsahují příslušenství, zámek a montážní podložku pro konkrétní typ povrchu. Pomocí sad můžete uspořádat instalaci držáku tyče, příčníku, ozvučnice a dalšího vybavení, aniž byste se museli obtěžovat dlouhým výběrem příslušenství.

Kompatibilita příslušenství FASTen umožňuje majiteli lodi odstranit, přemístit a vyměnit instalované vybavení během několika sekund. Kromě toho existují možnosti instalace více kusů vybavení na jeden zámek - to pomáhá ušetřit využitelný podlahový prostor a udržovat loď uklizenou.

Komentáře k článku

Zašlete nám Vaše názory k tomuto článku.

Jméno:
Email:
Text vzkazu: