Elastická polyuretanová barva na nafukovací čluny-fendry-kůži atd

Neohodnoceno

VÍCE BAREVNÝCH VARIANT - Ultraelastická, vysoce přilnavá polyuretanová sprejová barva na vodní bázi. Perfektní pro identifikační číslo plavidla. Používá se k opravám nebo přelakování poškozených, starých nebo zabarvených povrchů, jako jsou čluny, blatníky, čalounění, kůže/umělá kůže a jakýkoli povrch vyrobený z PVC, hypalonu, neoprenu nebo elastických povrchů .

Možnosti doručení
Kód: G439902
799 Kč / ks
Elastická polyuretanová barva na nafukovací čluny-fendry-kůži atd
Neohodnoceno
barva: černá
Na dotaz | G439906
799 Kč / ks
barva: krémová bílá
Na dotaz | G439902
799 Kč / ks
barva: ledově bílá
Na dotaz | G439900
799 Kč / ks
barva: smetanově bílá
Na dotaz | G439901
799 Kč / ks
barva: oceánově modrá
Na dotaz | G439907
799 Kč / ks
barva: arktická šedá
Na dotaz | G439903
799 Kč / ks
barva: neptunově šedá
Na dotaz | G439904
799 Kč / ks
barva: vojensky šedá
Na dotaz | G439905
799 Kč / ks
barva: etna červená
Na dotaz | G439908
799 Kč / ks

Elastická polyuretanová barva na nafukovací čluny-fendry-kůži atd.

Ultraelastická, vysoce přilnavá polyuretanová sprejová barva na vodní bázi. Používá se k opravám nebo přelakování poškozených, starých nebo zabarvených povrchů, jako jsou čluny, fendry, čalounění, kůže/umělá kůže a jakýkoli povrch vyrobený z PVC, hypalonu, neoprenu nebo elastických povrchů . Perfektní pro identifikační číslo plavidla.

NÁVOD K POUŽITÍ: Po pečlivém vyčištění ošetřované plochy – nafukovací čluny z hypalonu a neoprenu/PVC přípravkem „New Magic“; polštáře z nebe/syntetické kůže, blatníky atd. přípravkem „Forza 100“; pravou kůži neutrálním mýdlem – obruste brusným papírem o zrnitosti 280/320, odstraňte zbytky broušení a poté pokračujte v nanášení lehkých a křížových vrstev. Mezi jednotlivými vrstvami barvy vyčkejte alespoň 10/15 minut. Úplné schnutí je po 6/12 hodinách, suchý a bez prachu po 5 minutách (přibližná doba závisí na vlhkosti a teplotě). Není třeba používat základní nátěr ani tmel. Teplota zpracování: od +15 °C do max. 40 °C.

Kategorie: Barvy na nafukovací čluny -fendry atd
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

×

Splátková kalkulačka ESSOX